Nasz zespół architektów

Nasz zespół architektów


architekt
Joanna Poniedzielska

mail:
Joanna.Poniedzielska@trzytrzecie.pl

Absolwentka Wydziału Architektury PW. Działalność zawodową rozpoczęła jako członek zespołu BPA J&J. W latach 2013-2017 współpracując z pracownią JAZ+ Architekci brała udział w projektiowaniu obiektów mieszkaniowych, hotelowych i użyteczności publicznej.


architekt
Andrzej Darowski

mail:
Andrzej.Darowski@trzytrzecie.pl

Absolwent Wydziału Architektury PW. Działalność zawodową rozpoczął jako projektant scenografii na potrzeby TV, następnie jako projektant architektury mieszkaniowej obsługujący największych warszawskich deweloperów w zespole Archiplan. Od 2014 projektant luksusowych obiektów w zespole DR. Od 2016 współpracownik CityArchitekci prowadzonego przez Macieja Zombirta. Z współpracy tej powstała inicjatywa TrzyTrzecie Architekci.


architekt
Przemysław Krysiak

mail:
Przemyslaw.Krysiak@trzytrzecie.pl

Absolwent Wydziału Architektury PW. Działalność zawodową zaczął w 2012 od projektu budynku służby zdrowia w zespole Andrzeja Izydorczaka. Od roku 2015 projektant w specjalizującej się w architekturze wielkopowierzchniowej pracowni Blue Axes. W roku 2017 rozpoczął współpracę z CityArchitekci, uczestnicząc w projektach obiektów m.in. mieszkaniowych, biurowych i uniwersyteckich.

Top