Projekty budowlane

Nasze biuro projektowe TrzyTrzecie oferuje wykonywanie projektów budowlanych dla różnego typu budynków. Praktycznie nie ma tu żadnych ograniczeń, projektujemy budynki mieszkalne i komercyjne, usługowe, handlowe czy magazynowe. Można nam zatem zlecić wykonanie projektu dowolnego obiektu, z pewnością, że zadanie to zostanie wykonane znakomicie. Jak można przekonać się, przeglądając portfolio TrzyTrzecie , nasze projekty budynków są niezwykle przemyślane i wysmakowane. Oczywiście są połączeniem kompetencji i wiedzy naszych architektów z wizją inwestorów, niemniej jednak można mieć pewność, że jest to doskonały wykonawca takich usług. Zdaniem wielu klientów jesteśmy najlepszą pracownią architektoniczną w Warszawie.

Jesteśmy doświadczonym zespołem architektów o szerokich horyzontach i nie boimy się nawet nietypowych, trudnych zadań. Można nam zlecić projekt architektoniczny dowolnego budynku: hotelu, placówki medycznej, obiektu sportowego czy kulturalnego. Charakter każdego z projektów jest doskonale dostosowany do roli, jaką ma pełnić obiekt. Wszystkie projekty budowlane opracowane przez nasz zespół cechują się bardzo wysokim stopniem funkcjonalności oraz estetyki. Tworzone budynki prezentują się niezwykle atrakcyjnie i nowocześnie, stanowiąc bardzo pożądany element przestrzeni, w jaką zostają umiejętnie wkomponowane. 

Profesjonalne projekty budynków

Usługi świadczone przez nas charakteryzują się bardzo wysokim stopniem profesjonalizmu. Podchodząc do swoich zadań z dużym zaangażowaniem, nie ograniczamy się tylko do tworzenia projektów budynków. Służymy też pomocą na całym etapie realizacji inwestycji, od jej początku do końca. Skorzystanie z naszych usług jest niezwykle wygodne, zwłaszcza w przypadku słabo zorientowanych inwestorów. Klient jest przez nas przeprowadzany przez każdy etap realizacji inwestycji. Może liczyć na pomoc przy dopełnianiu formalności, uzyskiwaniu pozwoleń i w przypadku wielu innych czynności aż do zakończenia realizacji.

Tak kompleksowe usługi sprawiają, że każda inwestycja podejmowana przy współpracy z naszym biurem projektowym TrzyTrzecie jest dopięta na ostatni guzik i nie zdarzają się żadne nieprzewidziane sytuacje. Realizacja inwestycji przebiega szybko i sprawnie, bez względu na to, jak wielkie jest to przedsięwzięcie.  Nasza pracownia zajmuje się tworzeniem projektów architektonicznych bardzo różnych budynków komercyjnych. Z naszego biura wyszły już liczne projekty placówek kulturalnych, obiektów sportowych czy kompleksów handlowych.

Projekty architektoniczne

Stworzenie projektu architektonicznego nawet najprostszego budynku jest zbyt poważnym przedsięwzięciem, by powierzać je przypadkowej pracowni. Nasze biuro ma wieloletnie doświadczenie, zachęcamy do zapoznania się z przykładami projektów budowlanych w portfolio. 

Analiza chłonności
terenu / działki

Opracowanie pokazujące możliwości inwestycyjne terenu / działki. Pierwszy i podstawowy krok działań inwestycyjnych w kierunku wyznaczonego celu.

Projektowanie budynków usługowych

Budynki handlowe i usługowe, biurowce, obiekty hotelowe i gastronomiczne, obiekty sportu i rekreacji, budynki kultury, sztuki i edukacji, ośrodki zdrowia.

Projektowanie budynków wielorodzinnych

Projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych, wolnostojących jak i całych założeń urbanistycznych

Projektowanie hal

Projekty hal przemysłowych, magazynowych, obiektów logistycznych wraz z towarzyszącą infrastrukturą oraz obiektami wspomagającymi.

Projektowanie wnętrz komercyjnych

Space plany, wnętrza budynków biurowych, lokali usługowych, restauracji, kawiarni, galerii, hoteli, gabinetów medycznych, SPA.

Aranżacje biur

Profesjonalne projekty aranżacji biur stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Projektowanie hoteli

Nowoczesne i profesjonalne projekty hoteli i pensjonatów.

Top